HISTORIE

CERTIFIKACE

 TECHNOLOGIE

FOTOGALERIE

PRODUKTY

KONTAKTY

PRODUKTY

NABÍZÍME

Na základě požadavků, nebo výkresové dokumentace zákazníka, rádi vypracujeme cenovou nabídku a po dohodě vyrobíme vzorky. Při opakované, nebo sériové výrobě, zaručíme ceny na předem dohodnuté období.

Výrobky do hmotnosti jednotlivých prvků do 2500 kg, ocelové konstrukce, stavební, mostní, různé druhy svařenců dle technické dokumentace, palety, kontejnery a další...

Výroba kontejnerů, palet, ocelových konstrukcí A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

Podle dodané dokumentace lze vyrobit různé druhy ocelových přepravních kontejnerů jak v otevřené verzi, tak i v provedení s horními víky pro přepravu tuhého a sypkého materiálu. Dále různé druhy manipulačních, skladovacích a přepravních palet které se uplatňují v různých odvětvích průmyslu. Vyrábíme také nástavby nákladních automobilů v různých provedeních a variantách.

 

Výroba pancéřových dveří a vrat

Pro renomovanou švýcarskou společnost vyrábíme specializované typy bezpečnostních vrat v různých provedeních pro zahraničního zákazníka.

 

 

 

Vlakové nádraží Mariánské lázně

V roce 2012 jsme se podíleli na rekonstrukci nádraží v Mariánských lázních. Střešní konstrukce s velikostí dílů až do 5 t zapadá do koncepce výroby společnosti.

 

 

 

BIZEMA s.r.o. | +420 315 650 542 | obchod@bizema.cz